pondělí 28. dubna 2008

Youtube, jou jou! ...po3.

Přátelé!!
Snad jsem vám nechala dost času na vytvoření pokusného videa (vždyť spolu s režií, osvětlením a kostýmy taková výroba docela trvá, no ne? Mně tedy ano...)
Je možné, že někteří věru neodolali a přesvědčili se sami o tom, že už na youtube.com můžou sami věšet svá díla, neb na tom není nic komplikovaného.
Začneme přihlášením se na tuto stránku, youtube.com, a to buď přes account, nebo jen uživatelským jménem a heslem.
Po načtení stránky pod naším jménem již zajisté vpravo vidíme nápis "Upload" ve žlutém rámečku, tak naň klikněmež!
Objeví se nám před nosem tabulka ku vyplnění, ale není těžké jí porozumět. Jen po nás chtějí název videa a popis. Jak vyplníme slova, pod kterými může uživatel naše video najít, tedy "Tags", klineme na "Načíst video". Vybereme v počítači dané dílo a necháme uložit. Po chvíli nám dojde na e-mailovou schránku odkaz, na který se potřebujeme dostat pro alespoň částečné ověření majitele videa, tedy nás. Jde jen o ověření, tak po nás naštěstí nic moc nechtějí :)
Víc informací nechtějí, víc komplikací nedělají, jen nás vyzvou k trpělivému čekání, protože to může trvat i den, než naše videjko dají do éteru. To by mě zajímalo, co jim na tom tak dlouho trvá - že by si to všechno prohlíželi? To teda pochybuju.
Nicméně plně chápu vaši netrpělivost a umím si představit, jak se po navěšení svého videa na stránku až do večera snažíte najít své video mezi novinkami nebo jen podle specifických výrazů. Já jsem to dělala rozhodně dýl, než by se osobám za mě zodpovědným líbilo.
Snad vás při té výše popisované činnosti nepřekvapí žádné komplikace, alespoň já jsem na ně nikde nenarazila. Ale kdyby přece jen, dejte vědět, pokusím se vám pomoct s přemožením našeho protivníka, pana P.C. ...
Žijte blaženě s dráty kolem nohou slastně obepnutými. A opět, modem v duši!

Žádné komentáře: