úterý 19. května 2009

YouTube Realtime - sociálnější YouTube

MySpace, Twitter, Facebook, Friendster, hi5, Orkut, LinkedIn, Last.fm a mnoho dalších. Sociální sítě prožívají na internetu již nějakou dobu obrovský "boom". Kdo není na Facebooku, jako by ani neexistoval. Lidé se zajímají, co přátelé dělají (nejen) na internetu, a proto se na podobných sítích registrují.
YouTube se rozhodl stát se také plnohodnotnou sociální sítí. Již minulosti si mohli registrovaní uživatelé zapnou funkci, která umožnila dalším uživatelům, kteří sledovali stejné video jako Vy, vidět Vaši přezdívku.
Nyní přichází YouTube s úplnou novinkou a tou je YouTube RealTime. Funkce přidá do spodní části obrazovky lištu, která Vám zobrazí přátele, kteří jsou právě online, a která videa sledují.
Online přátelům budete také moci doporučit video ke shlédnutí.
Funkce RealTime se šíří pomocí pozvánek, každý pozvaný uživatel má 25 pozvánek, které může rozeslat dál.

Pokud chcete získat funkci RealTime, mám na účtu Bumlaa ještě 10 volných pozvánek a na účtu iPaulCZE 20 pozvánek. Takže neváhejte a přidejte si jeden z těchto účtů do přátel (alespoň na chvíli) a já Vám pošlu pozvánku.

Pokud Vám zůstanou nějaké pozvánky, prosím napište své YouTube uživatelské jméno do komentářů, aby i další uživatelé se k této funkci dostali. Děkuji.

2 komentáře:

Anonymous řekl(a)...

ja by som to skusil nick: ZOLLINO69

Pavel Ševela řekl(a)...

@ZOLLINO69: Přidej si mě do přátel, ať tě můžu pozvat!!!